Willa Amelia nad Soliną - ZAPRASZA

Willa „Amelia” (dawny Hotel „Solina”) znajduje się w samym centrum Soliny, dokładnie naprzeciw wejścia na zaporę solińską. Ta imponująca betonowa konstrukcja, nie tylko ujarzmiła groźny San, ale stworzyła największe jezioro zaporowe w Polsce. Wokół Jeziora Solińskiego rozwinęła się infrastruktura turystyczna odpowiadająca potrzebom najbardziej wymagających klientów. Położona w sercu Soliny na otoczonym lasami zboczu Góry Płasza Willa „Amelia” to 40 komfortowych pokoi, zapewniających nocleg turystom indywidualnym oraz grupom zorganizowanym.

Posiadamy pokoje 2 i 4-osobowe z łazienkami oraz rodzinne apartamenty o podwyższonym standardzie. Na poddaszu znajdują się także tańsze pokoje (wspólne toalety na korytarzu) chętnie wykorzystywane przez zielone i białe szkoły.

Smakoszom regionalnej i domowej kuchni polecamy restaurację na I piętrze naszego ośrodka. Dobra kuchnia, przytulne miejsce z kominkiem, klimatyzowane sale i niezapomniana atmosfera są dostępne dla gości hotelowych i turystów zwiedzających okolice zapory.

W sezonie letnim zapraszamy do ogródka restauracji, gdzie na świeżym powietrzu można skosztować domowej kuchni a dzieci miło spędzą czas na placu zabaw przy ogródku.

 

Nasz ośrodek to doskonałe miejsce na spędzenie rodzinnych wczasów, jak również dobry punkt wypadowy na krótsze pobyty. Przyjmujemy turystów indywidualnych i grupy zorganizowane m.in. na wyjazdy integracyjne, szkolenia, konferencje, czy bankiety. Organizujemy imprezy okolicznościowe, zabawy integracyjne, dancingi, ogniska.


Naszym gościom oferujemy bezpłatny dostęp do sieci WiFi i telewizji satelitarnej, stół bilardowy oraz kącik zabaw dla dzieci pod dachem oraz na świeżym powietrzu. Dysponujemy także obszernym parkingiem dla samochodów i autokarów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych odnowionych, klimatycznych wnętrz oraz poznania niezapomnianych widoków, zdrowego klimatu i regionalnego kolorytu Bieszczad. Z nami warto odkryć zielone wzgórza nad Soliną. Miłośnikom bliższego kontaktu z naturą polecamy Camping Jawor, gdzie oprócz miejsc na namioty i przyczepy znajdują się także domki campingowe.